2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Kacper Nowak
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny/Placowy

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik fizyczny/placowy.Miejsce pracy: Września

oferujemy

  • prace w oparciu o umowę o pracę
  • prace w systemie 1-zmianowym 7-15
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane doświadczeniem oraz posiadanymi umiejętnościami nawet do 5600zł brutto
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość nabycia uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

zadania

  • sortowanie różnorodnych rodzajów odpadów zgodnie z ich kodami
  • dbanie o czystość terenu m.in. koszenie trawy czy odśnieżanie
  • utrzymywanie porządku w miejscach magazynowania odpadów oraz na sortowni
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (doświadczenie w segregowaniu odpadów)
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 912189579