2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Więckowice
www.scaform.pl
Dodane Dzisiaj o 14:34

Pracownik Fizyczny Pomocnik Montera Rusztowań - POZNAŃ

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Więckowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ WIĘCKOWICE K. POZNANIA

Twoje zgłoszenie jako Pomocnik Montera Rusztowań w SCAFORM #1 jest na wagę złota. Oferujemy dobrze płatne, stałe, całoroczne zatrudnienie. Otrzymasz również wysokiej jakości sprzęt wraz z narzędziami, a my gwarantujemy bezpieczeństwo Twojej osobistej pracy. Wspaniali współpracownicy, wspaniali szefowie i wspaniałe perspektywy – wszystko to jest bezpłatne!!! Jeśli jesteś zmotywowany, zaangażowany i odpowiedzialny, aplikuj już teraz tutaj:

OBOWIĄZKI:

  • rozładunek i załadunek elementów rusztowań.

  • pomoc monterom rusztowań.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji.

  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje.

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy.

Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań, oferujemy przygotowanie do zawodu.

Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926

z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Więckowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Więckowice
ID: 627308430