2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Janów Lubelski
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Fizyczny – Prace przy przyłączach elektrycznych

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracowników do pracy przy budowie linii energetycznych.

Zakres obowiązków:

- prace ziemne związane z budową przyłącza kablowego

- obsługa mini koparki ( doświadczenie i uprawnienia mile widziane ale nie wymagane)

- układanie kabli niskiego napięcia

WYMAGANE prawo jazdy kat B (kat E mile widziana)

Zapewniamy przyuczenie do wykonywanej pracy oraz NABYCIE UPRAWNIEŃ w ramach wykonywanych obowiązków.

Praca na terenie powiatu janowskiego.

OFERUJEMY UMOWĘ O PRACĘ ORAZ INDYWIDUALNE USTALENIE WARUNKÓW PRACY

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp. z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z oo sp.kom. mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania

Prosimy o kontakt pod numerem 60*******36

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 861230129