2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny serwisu gwarancyjnego budowlanego

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana zajmująca się kompleksową budową budynków wielorodzinnych szuka pracownika ogólnobudowlanego do prac w serwisie gwarancyjnym.

Zakres obowiązków:

- Uczestnictwo w oględzinach i przy wykonaniu odkrywek podczas weryfikacji zgłoszonych usterek.

- Przygotowanie i zamawianie (u kierownika serwisu) materiałów na zaplanowane prace.

- Wykonywanie zaplanowanych napraw usterek gwarancyjnych na wybudowanych obiektach.

- Po zakończonych naprawach skwitowanie z właścicielem lokalu usunięcia usterki (na druku - przygotowanym przez kierownika serwisu).

- Wykonywanie prac tzw. kosmetyki (poprawek) na obiektach przygotowywanych do przekazania deweloperowi.

-Praca na terenie Warszawy i sporadycznie w Łodzi

Wymagania:

- Znajomość podstawowych technik wykończeniowych (reperacje ścian – głównie pęknięcia, malowanie, naprawy miejscowe tynków na elewacji, wymiana płytek, silikonowanie).

- Prawo jazdy kat. B.

- Poszukujemy osoby bez problemów alkoholowych.

Oferujemy:

- Stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie.

- Możliwość zdobycia doświadczenia.

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

- Miłą atmosferę pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913885129