2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Wielkopolskie
  5. Badania i rozwój - Poznań
  6. Badania i rozwój - Jeżyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny-terenowy w branży ochrony środowiska

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu od 25 lat działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Spółka specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie badań i ochrony wód oraz rekultywacji środowiska gruntowo-wodnego na terenie całego kraju. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą.

Dołącz do nas, sprawdź sam!

Twój zakres obowiązków

·         wykonywanie podstawowych robót m.in. budowlanych, realizowanych w ramach prac terenowych

·         pobór próbek gleb, gruntów i wód

·         obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

·         obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi oraz urządzeń spalinowych

·         kierowanie pojazdami mechanicznymi

Nasze oczekiwania

·         sprawność manualna, predyspozycje techniczne

·         czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane C)

·         gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie

·         chęć i umiejętność pracy w zespole

·         samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu działań

To oferujemy

·         zatrudnienie na umowę o pracę

·         wdrożenie, wstępne przeszkolenie oraz szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

·         nowoczesne i przyjazne środowisko pracy z nastawieniem na współpracę i rozwój

Twój potencjał + wsparcie i doświadczenie naszych specjalistów = Nasz wspólny sukces

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 911069529