2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Katowice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bogucice
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik food trucka

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

OPIS

Zgłoszenia prosimy kierować przez formularz OLX.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miejsca pracy do sprzedaży (food truck)

  • Smażenie frytek lub innych potraw street food

  • Organizowanie i utrzymanie porządku w kuchni

  • Wydawanie posiłków klientom

  • Rozliczanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Pracowitość

  • Punktualność

  • Miłe usposobienie

  • Książeczka sanepid

  • Umiejętność organizacji w małej przestrzeni kuchennej

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodu (płacimy dodatek za kierowanie samochodem)

  • Mile widziane doświadczenie, jednak

  • dużo ważniejsze jest dla nas chęć do pracy i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w różnych miejscach kraju.

  • Obecność na najważniejszych festiwalach krajowych.

  • Praca w otoczeniu młodych, zaangażowanych ludzi.

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży.

  • Umowa zlecenie lub B2B.

  • Zarobki nawet do 6 000/miesiąc. (Stała podstawa + procent od sprzedaży)

Posiadamy 12 samochodów gastronomicznych (7 food trucków z frytkami oraz po jednym z kuchni: zapiekanki, tex-mex, lody/gofry).

Poszukujemy zespołu do pracy w okresie marzec - wrzesień na zlotach food trucków, festiwalach muzycznych, dniach miast i cateringach. Powyższe wydarzenia odbywają się zazwyczaj w weekendy.

Jeśli chcesz spróbować pracy w gastronomii, podróżować po kraju i brać udział w topowych wydarzeniach to ta propozycja jest dla Ciebie.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 914387596