2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rypin
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik galwanizerni Protech

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Protech Sp. z o.o. to firma w której stawiamy na rozwój. Rozwój rozumiany jako podnoszenie kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu, poszerzanie możliwości realizacyjnych poprzez wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu w naszym parku maszynowym oraz otwieranie się na kolejne rodzaje usług wraz z postępem technologii. Z każdym rokiem wspieramy kolejne firmy w ich rozwoju przez świadczenie usług obróbki stali.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik galwanizerni

Miejsce pracy: Rypin

Zadania na stanowisku:

  • obsługa automatu,

  • zakładanie i zdejmowanie detali z zawieszek galwanicznych,

  • dbanie o środowisko pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • sumienność,

  • punktualność i rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowa o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 910797297