2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Bytom
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik gastronomii / fast-food

Wynagrodzenie

22 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy do współpracy w dobrze prosperującym i posiadającym stabilną pozycję lokalu typu fast-food. Oferujemy pracę w elastycznym wymiarze (pełny etat / elastyczne godziny / praca na weekendy) oraz system premiowania.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami lokalu

  • Przygotowywanie składników potrzebnych do przygotowania posiłków

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Wydawanie posiłków

  • Zapewnienie jakości i estetyki serwowanych potraw

  • Współpraca z zespołem

  • Praca na kasie fiskalnej i terminalu

  • Obsługa klientów w bufecie, zapewnienie im przyjaznej i profesjonalnej obsługi

  • Zapewnienie czystego i bezpiecznego środowiska pracy, przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności

  • Praca w zespole, współpraca z innymi pracownikami, dzielenie się obowiązkami

Nasze wymagania

  • Znajomości podstawowych zasad sanitarnych i higieny pracy w gastronomii.

  • Umiejętności pracy w zespole i komunikacji z innymi pracownikami.

  • Umiejętności organizacji pracy i utrzymania porządku.

  • Gotowości do pracy w godzinach wieczornych, weekendów i świąt.

  • Wytrzymałości fizycznej, ze względu na potrzebę stania i poruszania się przez dłuższy czas.

  • sprawnego wykonywania powierzonych obowiązków

  • chęci do pracy - sumienności i zaangażowa

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych

  • Pełnoletność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

    Czekamy właśnie na Cebie!

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 912089449