2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ślęza
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczo ogrodniczy

Wynagrodzenie

27,70 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ślęza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zamek Topacz to wyjątkowe miejsce, które cieszy się zainteresowaniem turystów z całego świata. To Resort o bogatej historii i niepowtarzalnej atmosferze, który została odrestaurowana w ostatnich latach i przekształcony w luksusowy obiekt turystyczny.

W naszej ofercie znajdują się między innymi usługi hotelowe, sale konferencyjne, sale balowe, SPA oraz Restauracja serwująca dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

Do naszej ekipy poszukujemy pracownika gospodarczo ogrodniczego.

Oferujemy:

  • pracę w życzliwym zespole;

  • elastyczny grafik: dostosujemy godziny pracy do Twojego życia;

  •  stabilne zatrudnienie;

  •  możliwość rozwoju zawodowego;

  • imprezy integracyjne i pikniki rodzinne;

  • prywatna opieka medyczna;

  • dofinansowanie do posiłków i dojazdów do pracy;

  • kartę Multisport;

  • zniżki pracownicze.

Idealny kandydat posiada:

  • umiejętności w pracach gospodarczych w terenie otwartym;

  • umiejętność obsługi pilarek, podkaszarek, kosiarek i innych urządzeń ogrodniczych;

  • miłe i sympatyczne usposobienie;

  • dyspozycyjność, uczciwość, schludny i nienaganny wygląd;

  • prawo jazdy kat B i inne będą mile widziane.

    Obowiązki:

  • obsługa ogrodniczo gospodarcza terenu Zamek Topacz;

  • prace przy porządkowaniu terenu oraz nasadzeniach i innych pracach gospodarczych.

Lokalizacja

Ślęza,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ślęza
ID: 892617754