2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnik
Dodane 16 maja 2024

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • rozładunek oraz załadunek środków transportu,

  • oczyszczanie placów magazynowych i składowych oraz środków transportu,

  • wstępna segregacja oraz przygotowanie odpadów przemysłowych do przekazania odbiorcom,

  • proste roboty budowlane (np. pomocnicze prace murarsko-betoniarskie, roboty ślusarskie, transport ręczny itp.).

  • dbanie o czystość i właściwy stan techniczny urządzeń.

Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Umiejętność pracy z ludźmi,

  • Sumienność, dokładność,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Szkolenia kwalifikacyjne;

  • Zaplecze socjalne.

Prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 769870708