2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Gospodarczy

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Zakres obowiązków:

·         utrzymanie czystości na terenie zakładu (usuwanie odpadów takich jak papier, folia, drewno i liście),

·         przygotowywanie odpadów do wywiezienia (m. in. układanie drewna po zużytych paletach do kontenera, prasowanie kartonów),

·         koszenie i grabienie trawników,

·         odśnieżanie terenu zakładu i usuwanie zalodzenia (posypywanie solą i piaskiem chodników, parkingów i placu magazynowego),

·         sprzątanie i usuwanie piasku, błota,

·         obsługa sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy,

·         wykonywanie prostych prac naprawczych i malarskich w zakresie podstawowym wewnątrz oraz na zewnątrz budynku – samodzielnie i we współpracy z innymi pracownikami.

Nasze wymagania

·         wykształcenie zawodowe,

·         mile widziane uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych oraz SEP elektryczne,

·         umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

·         pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

·         wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         dofinansowanie do posiłków,

·         kartę Multisport,

·         parking dla pracowników,

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 910319381