2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jastrząb
Dodane Dzisiaj o 10:28

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Jastrząb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konrem S.A. – jedna z czołowych polskich firm z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o, Cement Ożarów S.A, Refresco, Zakłady Chemiczne Siarkopol. Wykwalifikowany personel, wiedza techniczna umożliwia nam realizacje inwestycji we wszystkich branżach.

Aktualnie do swojej siedziby w Jastrzębiu poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik gospodarczy.

Zadania:

  • wykonywanie napraw elektrycznych, hydraulicznych, malarskich, ślusarskich w budynkach i na zewnątrz;

  • utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynków;

  • obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;

  • dozorowanie i konserwacja instalacji dostarczających media do obiektu;

  • pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;

  • dbanie o odśnieżanie ciągów komunikacyjnych w okresie zimowym;

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do pracy;

  • dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie;

Lokalizacja

Jastrząb,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jastrząb
ID: 910516500