2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Niemodlin
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Gospodarczy/ Złota Rączka

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

PRACUJ Z NAMI W ZABYTKOWEJ PRZESTRZENI ZAMKU NIEMODLIN.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU :)

 Kogo szukamy?: Pracownik gospodarczy

Gdzie?: Rynek 55, Niemodlin

Jak?: Praca stacjonarna

Forma współpracy?: Umowa zlecenie/ Umowa B2B

Od kiedy?: Od zaraz

Zakres obowiązków

  • konserwacja oraz bieżące naprawy urządzeń elektrycznych i hydraulicznych, instalacji elektrycznych i wod.–kan.

  • drobne prace remontowe

  • diagnozowanie awarii i usterek

Cechy idealnego kandydata

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • zdolności manualne , umiejętności tzw. ”złotej rączki”

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku

  • posiadanie uprawnień SEP gr. 1. do 1 kV - mile widziane

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • pracę w tygodniu, weekendy i święta- w tygodniu stałe godziny pracy, w weekendy zmianowo

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym jest przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 911289504