2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:

  • dbałość o utrzymanie czystości powierzchni wokół obiektu,

  • koszenie,

  • pielęgnowanie zieleni – cięcie żywopłotów, podlewanie i nawożenie roślin, zabezpieczanie krzewów przed mrozem;

  • odśnieżanie,

  • zbieranie i wynoszenie śmieci,

  • obsługa i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do utrzymywania porządku oraz pielęgnacji trawników, drzew i krzewów;

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa ciągnika,

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy (umowa o pracę),

  • praca na pierwszą zmianę w godz. od 6:00 - 14:00,

  • Wdrożenie i przeszkolenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań np. do leków, turnusu rehabilitacyjnego i inne.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 5.1.0.0.1.2.4.9.5.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914166363