2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Rybnik
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

3 181,50 - 3 190 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakład pracy chronionej zatrudni na stanowisko : pracownik gospodarczy

Miejsce pracy : RYBNIK

WYMAGANIA:

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- dokładność

- orzeczenie o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- w okresie zimowym odśnieżanie , posypywanie solą i piaskiem ( w przypadku intensywnych opadów również w dni wolne od pracy )w okresie letnim koszenie, przycinanie krzewów, zamiatanie chodników, grabienie, czyszczenie odwodnienia linowego, kratek, maszynowe mycie podłóg

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na 0,75 etatu

- godz. pracy 6.00- 12.00 ( godziny mogą ulec zmianie w okresie zimowym)

- dla pracowników z orzeczeniem zapewniamy nieoprocentowane pożyczki ,

- pomoc na zakup leków,

- refundacji kosztów leczenia specjalistycznego,

- refundacja części kosztów funduszu rehabilitacyjnego

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE PRZYJMOWANE SĄ DO GODZINY 14:00

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika sprzątającego ogłoszonego 18 czerwca 2018 r. i prowadzonego przez firmę „ULISSES” sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 909162290