2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ostrów Mazowiecka
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy do drobnych prac Andrzejewo

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Pracownik Gospodarczy

Firma: Maximer Sp z o.o., firma specjalizująca się w produkcji pelletu z biomasy, poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Gospodarczego do wsparcia różnorodnych działań w zakładzie.

Lokalizacja: Nowa Ruskołęka 49a, 07-305 Andrzejewo

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, od 7:00 do 15:00.

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w utrzymaniu porządku i sprawnego funkcjonowania zakładu.

  • Dbanie o czystość w różnych obszarach zakładu produkcyjnego, biurach oraz sanitariatach.

  • Wykonywanie ogólnych prac zleconych przez przełożonych, takich jak przemieszczanie materiałów czy proste naprawy.

  • Drobne prace mechaniczne.

Wymagania:

  • Brak doświadczenia nie stanowi przeszkody - wystarczy gotowość do nauki i zaangażowania.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz chęć wykonywania różnorodnych zadań.

  • Dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do obowiązków.

  • Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą, która szuka możliwości rozwoju w środowisku produkcyjnym, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 910511925