2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Dąbie
Dodane 13 maja 2024

Pracownik gospodarczy / Kierowca

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską grupą przemysłową specjalizującą się w realizacji projektów dla rynku morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających oraz rynku hotelowego gdzie dostarczamy zarówno meble jaki pozostałe wyposażenie. W związku z realizowanymi projektami oraz nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników gotowych na nowe wyzwania z doświadczeniem zawodowym jak i bez doświadczenia ale chętnych i gotowych do nauki nowego zawodu.

Zapraszamy kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY / KIEROWCA

Miejsce pracy: Szczecin Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru -  obsługa wózka widłowego,

  • wsparcie prac magazynu,

  • kompletacja i pakowanie towaru do wysyłki,

  • wsparcie prac w obszarze logistycznym,

  • proste prace konserwatorskie i naprawcze,

  • odbiór i dostawa towarów autami do 3,5 tony,

  • dbałość o czystość terenu wokół firmy.

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane),

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • zaangażowanie w pracę,

  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Dla kandydata oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym

  • niezbędną odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz narzędzia do wykonywania pracy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia pracowniczego na preferencyjnych warunkach (także dla członków rodziny),

  • parking służbowy (samochód / rower), dogodny dojazd komunikacją miejską (centrala firmy znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z S3) z przystankiem autobusowym przed biurem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych wraz z poniższą klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych w języku polskim do dnia 12.06.2024r. na nasz adres email zamieszczając w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Prosimy w CV o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z o.o. sp. k., ul. Cynkowa 1, 70-856 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji przez AM UNI-MEBEL sp. z  o.o. sp. k., ul. Cynkowa 1, 70-856 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: www.uni-mebel.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 917956925