2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielona Góra
Dodane 10 maja 2024

Pracownik gospodarczy / konserwator

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Salon Samochodowy Świtoń-Paczkowski Zielona Góra poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowanego konserwatora urządzeń. Jeśli masz doświadczenie w konserwacji i utrzymaniu urządzeń, ta praca może być idealna dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Czynne uczestnictwo w procesie selektywnego gromadzenia oraz utylizacji odpadów,

  • Opieka nad terenami przyległymi do zakładu,

  • Prace sezonowe typu pielęgnowanie trawników, grabienie liści,

  • Drobne prace konserwacyjno - remontowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie samochodowym.

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:

Oświadczenie dotyczące bieżącej i przyszłej rekrutacji (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę:

Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego oraz

w kolejnych naborach kandydatów na pracowników spółki: Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 836040177