2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Marcinkowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Gospodarczy -Marcinkowice/Biczyce koło Nowego Sącza

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marcinkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Gospodarczy - Marcinkowice i Biczyce koło Nowego Sącza. Pełny etat.

Na początek umowa o pracę na okres próbny 2-3 miesiące. Preferujemy ludzi młodych ,sprawnych fizycznie , samodzielnych, zdolnych do pracy zespołowej. Dla każdego pracownika pakiet prywatnych usług medycznych za 1 zł/miesiąc.

Wymagania:

•         Doświadczenie w pracy w branży ogrodniczej z elementami umiejętności w zakresie prac budowlanych związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni

·         Dobra sprawność fizyczna i przyzwyczajenie do pracy na wolnym powietrzu w różnych warunkach pogodowych

•         Prawo jazdy kat. B (praca w różnych miejscach na terenie woj. małopolskiego), poruszanie się samochodem dostawczym do 3,5[t] lub  osobowym. Przewidywana możliwość  wyjazdów do pracy na terenach nowych inwestycji budowlanych. Praca związana z oczyszczaniem terenu z roślinności i traw na poziomie umożliwiającym podejmowanie i prowadzenie robót budowlanych. Załadunek i przewożenie sprzętu do prac ogrodowych.

•         Doświadczenie w pracy w zróżnicowanych warunkach terenowych.

•         Umiejętność pracy w zespole.

·         Obowiązki:

•         Wykonywanie prac fizycznych związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni.

•         Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni: oczyszczanie z zeschłych  gałęzi, przycinanie i utrzymanie krzewów ozdobnych, utrzymanie trawników

•         Obsługa maszyn i narzędzi ogrodniczych (kosiarki samojezdne, podkaszarki spalinowe, itp.)

•         Odśnieżanie (ręczne i mechaniczne z wykorzystaniem sprzętu z napędem spalinowym)

•         Wykonywanie drobnych prac naprawczych, remontowych i porządkowych związanych z utrzymaniem bieżącym sprzętu ogrodniczego, konserwacją tarasów i elementów infrastruktury ogrodowej.

Kontakt:

Prosimy złożyć CV na stronie OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę zabrać ze sobą świadectwa pracy.

Lokalizacja

Marcinkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Marcinkowice
ID: 912965433