2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Gospodarczy- mycie hal

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Form-Plast S.A.

Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, to firma o ponad 40-letniej tradycji działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych.

Obecnie poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY-MYCIE HAL

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Toruńska 143.

Zadania:

  • utrzymywanie porządku na terenie zakładu ,

  • zamiatanie placu

  • porządkowanie i segregacja odpadów

  • maszynowe mycie hal

Wymagania:

  • uczciwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętności tzw. „złotej rączki”,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Chętnie przyjmiemy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z firmą- pełen etat lub 1/2 etatu

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,

  • pracę w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku),

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918018577