2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy od zaraz

Wynagrodzenie

2 000 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Potrzebni pracownicy gospodarczy do sprzątania terenów posesji. W zakres obowiązków wchodzą:

  • sprzątanie terenów zewnętrznych

  • koszenie trawników, przycinanie drzew, krzewów

  • plewienie

  • sprzątanie garaży

  • odśnieżanie w okresie zimowym

Praca zadaniowa, od godzin porannych, wymagana znajomość obsługi urządzeń ogrodniczych, mile widziane prawo jazdy. Wynagrodzenie miesięczne, nie płacimy tygodniówek.

Oferujemy również pracę dorywczą przy koszeniu, plewieniu, odkurzaniu garaży.

Prosimy o kontakt telefoniczny na podany niżej numer.

(wynagrodzenie w ogłoszeniu podane w kwocie netto)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 693172081