2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krosno Odrzańskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy - opieka nad zwierzętami

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agro Horex, firma z 20- letnią tradycją, posiadająca gospodarstwa rolne o łącznej powierzchni uprawnej 800 ha, specjalizująca się w produkcji roślinnej, oraz hodowli bydła mięsnego

Aktualnie do gospodarstwa rolnego w Łagowie Lubuskim poszukujemy :

Pracownik gospodarczy

Miejsca pracy: Łagów, koło Krosna Odrzańskiego, lubuskie

Umowa o pracę na czas nieokreślony lub zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Prace porządkowe,

  • Opieka nad zwierzętami,

  • Drobne naprawy,

  • Sprzątanie terenu wokół obiektu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne warunki pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,

  • Odpowiedzialność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt pod numerem: 60*******80.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PLT Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 775933376