2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mrzeżyno
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy praca Hotel Zalewski Mrzeżyno

Lokalizacja

Mrzeżyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Hotel Zalewski w Mrzeżynie poszukuje osób na stanowisko: pracownik gospodarczy - tereny zielone.

Zadania:

  • utrzymanie czystości w obrębie hotelu oraz parkingu
  • pielęgnacja terenów zielonych przy hotelu
  • opróżnianie śmietników przy hotelu ( w tym segregacja śmieci)

Oferujemy:

  • pracę całoroczną w młodym prężnie rozwijającym zespole w oparciu o umowę o pracę
  • zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności
  • istnieje możliwość zakwaterowania
  • dodatkowe profity pracownicze, w tym:

karnet dla rodziny na wejście do Aquaparku w atrakcyjnych cenach

zniżki pobytowe w obiektach SANDRA SPA Karpacz i Pogorzelica

za niewielką odpłatnością możliwość korzystania z wyżywienia pracowniczego

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Mrzeżyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mrzeżyno
ID: 684072844