2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Bolechowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy (prace ogrodniczo - porządkowe)

Lokalizacja

Bolechowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PROMAG MS Sp. z o. o producent wysokiej jakości mebli metalowych do warsztatów, szatni i szkół, wyróżnionych certyfikatem „ NAJLEPSZE W POLSCE”

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY – prace ogrodniczo - porządkowe

Miejsce pracy: Bolechowo k/ Poznania

Praca stała

Główne obowiązki:

·         Pielęgnacja terenów zielonych;

·         Prace porządkowe wokół obiektu;

·         Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz obiektu (hale produkcyjne);

·         Zimowe utrzymanie dróg transportowych;

·         Wykonywanie zleconych zadań bieżących;

Wymagania:

·         Umiejętność organizacji pracy własnej;

·         Solidność i dokładność;

·         Umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych;

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         Bardzo dobre warunki oraz niezbędne narzędzia pracy;

·         Benefity dla pracowników (m.in.: dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, preferencyjna oferta ubezpieczenia grupowego, komfortowe warunki socjalne oraz pracy z uwzględnieniem bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników);

·         Dogodny dojazd pociągami podmiejskimi i komunikacją miejską.

·        Kwestia wymiaru czasu pracy i godzin do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać poprzez wiadomość OLX.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bolechowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo
ID: 912377186