2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Muchy
Dodane 28 maja 2024

Pracownik gospodarczy (prawo jazdy kat. T)

Lokalizacja

Muchy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

P.P.H.U. MARK’S SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY (Z PRAWO JAZDY KAT. T)

Siedziba firmy: Prusak 23, 98-420 Sokolniki

Miejsce pracy : 63-524 Czajków, Muchy 36A

Zakres obowiązków:

  • wywóz nieczystości

  • sprzątanie terenu wokół budynków firmy

  • koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie/odśnieżanie

  • utrzymywanie w czystości parkingu

  • drobne prace naprawcze

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność, sumienność

  • zaangażowanie

  • wymagane prawo jazdy kat. T

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - szukamy pracowników do długotrwałej współpracy

  • umowę o pracę - pełen etat

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii

To Ciebie właśnie szukamy! Dołącz do naszego grona!

Lokalizacja

Muchy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Muchy
ID: 918015936