2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ożarów Mazowiecki
Dodane 10 maja 2024

Pracownik gospodarczy/techniczny/fizyczny

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownia na stanowisko:

pracownik gospodarczy/techniczny/fizyczny

miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki/Milanówek

Opis stanowiska:

· wykonywanie drobnych prac remontowych, elektrycznych i hydraulicznych

· systematyczne usuwanie usterek zgłaszanych przez pracowników

· utrzymanie w należytym stanie systemów technicznych ( klimatyzacja, oświetlenie, wentylacja, ogrzewanie)

· inne prace zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:

· brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania

· doświadczenie w czynnościach remontowych

· dobra organizacja czasu pracy

· poczucia odpowiedzialności i dbałości o powierzony sprzęt

· prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

· pracę w przyjaznej atmosferze

· elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie dokumentu CV za pomocą aplikacji lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: 22 722-38-08.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 889380763