2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Górczyn
Dodane 28 maja 2024

Pracownik gospodarczy - umowa zlecenie - czerwiec, lipiec 2024

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy - Zasada, zaprasza do współpracy osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Pracownik gospodarczy w salonie samochodowym marki VW - ul. Wajsówny 9, Poznań.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa - zlecenie na 2 miesiące : na okres 01.06 - 31.07.2024 r.

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Godziny pracy: 6.00-14.00

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwatorskich

  • dbałość o czystość i porządek na zewnątrz obiektu

  • wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz obiektu

  • wykonywanie drobnych czynności administracyjnych (zakupy spożywcze, zakup paliwa, odbiór poczty, transport dokumentów pomiędzy oddziałami itp.)

  • pielęgnowanie zieleni na zewnątrz obiektu

  • dbanie i podlewanie roślin zielonych wewnątrz obiektu

  • obsługiwanie i utrzymywanie w dobrym stanie sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy

Nasze wymagania:

  • tytuł „złotej rączki” w drobnych pracach naprawczych i konserwatorskich

  • samodzielność w działaniu i organizowaniu bieżących zajęć

  • gotowość do prac w zmiennych warunkach środowiskowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

Masz cv - aplikuj!

Nie masz cv - nic nie szkodzi, wyślij sms o treści "praca-gospodarczy" pod numer 785 559 816 - oddzwonimy!

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 918240621