2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy z zamieszkaniem

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy w gospodarstwie agroturystycznym Ziołowa Dolina pod Olsztynem. Oferujemy zamieszkanie na miejscu oraz wyżywienie w ramach umowy. Istnieje również możliwość pracy dla pary/małżeństwa - dla kobiety praca w charakterze pomocy kuchennej oraz pomocy przy sprzątaniu pokoi oraz pensjonatu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac konserwatorskich/naprawczych itp., na terenie pensjonatu oraz gospodarstwa.

  • Opieka nad zwierzętami w mini ZOO - konie, osiołki, kozy, owce, , karmienie i utrzymanie porządku na terenie.

  • Obsługa pojazdów gospodarskich (ciągnik, przyczepki itp) - wymagane prawo jazdy.

  • Współpraca z personelem w zakresie utrzymania infrastruktury.

  • Inne prace sezonowe związanie z funkcjonowaniem pensjonatu i gospodarstwa.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gospodarstwie lub przy zwierzętach.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zdolność do pracy w zespole.

  • Chęć nauki i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie w branży remontowo/budowlanej.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na terenie gospodarstwa agroturystycznego.

  • Wyżywienie w ramach umowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwijania umiejętności.

  • Piękne otoczenie i bliskość natury.

  • Możliwość długoletniej współpracy.

Zapraszamy rownież osoby spoza Polski. Warunkiem jest podstawowa znajomość języka polskiego. Pomożemy przy załatwieniu urzędowych formalności związanych z pobytem oraz pozwoleniem na pracę. Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji poprzez formularz OLX bądź kontakt telefoniczny. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ziołowa Dolina

Wilimowo 10a

11-041 Olsztyn

www.ziolowa-dolina.pl

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914687452