2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Okoniny Nadjeziorne
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy/złota rączka

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Okoniny Nadjeziorne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osobę z doświadczeniem na stanowisko konserwator/złota rączka w obiekcie wypoczynkowym w Okoninach Nadjeziornych:

Zakres obowiązków:

•             wykonywanie prac konserwatorskich/naprawczych wynikających z bieżących potrzeb

•             zapewnienie sprawności i ciągłości użytkowania obiektu, urządzeń

•             nadzór nad instalacją wod-kan, kotłownia,

•             drobne prace remontowe i wykończeniowe, łazienki, tapety, malowanie, szpachlowanie, boazeria, wod-kan, elektryka

•             usuwanie bieżących awarii

•             utrzymanie porządku wokół i w nieruchomości, koszenie trawy, przycinanie roślin

Oczekiwania:

•             wymagane umiejętności majsterkowicza / techniczne

•             Wykształcenie zawodowe/średnie

•             umiejętności posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka itp.) oraz piła spalinowa, kosiarka itp.

•             podstawowa wiedzą w zakresie hydrauliki, elektryki i ślusarstwa

•             umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych, wykończeniowych, naprawczych i porządkowych

•             dyspozycyjności, solidności, uczciwości, odpowiedzialności i sumienności

•             dobrej organizacji pracy własnej

•             doświadczenia na podobnym stanowisku.

•             wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

•             praca od zaraz

•             do sezonu letniego praca jednozmianowa, w sezonie dwuzmianowa

•             dla odpowiedniego kandydata możliwość stałego zatrudnienia

•             atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Okoniny Nadjeziorne,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Okoniny Nadjeziorne
ID: 910518606