2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Radzicz
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik gospodarstwa rolnego (praca w hodowli bydła mięsnego)

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gospodarstwo Rolne w Radziczu koło Sadek poszukuje pracownika do pracy w hodowli bydła mięsnego.

Zakres obowiązków:

-codzienna obsługa hodowli

-przygotowywanie i zadawanie paszy dla bydła mięsnego

-dbanie o teren zieleni i porządek w obejściu gospodarstwa

-konserwacja, mycie, smarowanie maszyn rolniczych

-prace ogólnogospodarcze -drobne naprawy

Wymagania:

-Mile widziane doświadczenie w gospodarstwie rolnym przy obsłudze bydła mięsnego

-Mile widziana umiejętność jazdy ładowarką teleskopową, ciągnikiem, obsługa ścielarki, paszowozu, prawo jazdy kategorii B, T

-Dyspozycyjność

-Odpowiedzialność

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Stabilne warunki pracy

-Atrakcyjne wynagrodzenie

Telefon kontaktowy: 6-9-5-8-8-5-7-7-6 (Sławek)

Lokalizacja

Radzicz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Radzicz
ID: 909895836