2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Lutomiersk
Konsport - Nowoczesne Systemy Ogrodzeniowe
Dodane 10 maja 2024

Pracownik hali produkcyjnej - Lutomiersk k. Łodzi

Lokalizacja

Lutomiersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: Lutomiersk, k. Łodzi

Konsport to producent nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Oferujemy szeroką gamę ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy na terenie całej Polski oraz w kilka krajach Unii Europejskiej.

Poszukujemy na stanowisko:

Pracownik do prac fizycznych i obsługi maszyn

ZADANIA:

- obsługa maszyn,

- praca fizyczna,

- prace pomocnicze przy produkcji,

- dbanie o czystość na stanowisku pracy;

NASZE OCZEKIWANIA:

- mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

- podstawowa umiejętność obsługi komputera,

- sumienność, obowiązkowość

PROPONUJEMY:

- praca w pełnym etacie na umowę o pracę,

- terminowa wypłata wynagrodzenia,

- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

- karta sportowa dla pracowników,

- pakiet prywatnej opieki medycznej,

- możliwość rozwoju w dużej firmie,

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy maszynach

produkcyjnych;

- szkolenia

PROCES REKRUTACJI:

1. Jeśli jesteś zainteresowany rekrutacją, w pierwszej kolejności prześlij swoje CV za pomocą formularza dostępnego na stronie OLX

2. Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze wymagania, przedstawiciel danej hali produkcyjnej skontaktuje się z Tobą i umówi spotkanie rekrutacyjne

3. Na spotkanie rekrutacyjne zabierz ze sobą swoje CV oraz dokumenty poświadczające kwalifikacje lub kursy, które zdobyłeś

Na spotkaniu rekrutacyjnym omawiane są wszelkie kwestie dotyczące zatrudnia, obowiązków oraz wynagrodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze kryteria.

Lokalizacja

Lutomiersk,

Łódzkie

Łódzkie, Lutomiersk
ID: 492899116