Przejdź do głównej części
Wiadomości

Powiadomienia

Dodaj ogłoszenie
Dodane 22 października 2024

Pracownik Hali , ul. Cmentarna 10

Wynagrodzenie

4 350 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zarobki: 4350 - 4600 brutto*

* wynagrodzenie zasadnicze, stawka premii, ekwiwalenty

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, handel to Twoja pasja, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!

Twoje zadania:

  • Budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem;
  • Zapewnienie dostępności i wyboru produktów;
  • Dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu;
  • Dbałość o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów oraz na kontrola etykiet cenowych i dat ważności artykułów.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do pracy fizycznej;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Pasja do produktu i obsługi klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym;
  • Pozytywne nastawienie i dobra energia.

Mile widziane:

  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne;
  • Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Twój pakiet korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach;
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.

Hipermarket Auchan Włocławek

Praca zmianowa, praca również w weekendy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 948812043