2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Łowicz Wałecki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Hotelowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łowicz Wałecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Park Inn Resort poszukujemy pracowników hotelowych, w różnych konfiguracjach poniższych obowiązków

Miejsce pracy: Łowicz Wałecki

Obowiązki:

- profesjonalna i życzliwa obsługa gości zgodna z przyjętymi standardami

- obsługa systemu rezerwacyjnego

- aktywna sprzedaż usług noclegowych i imprezowych

- meldowanie gości, rozliczanie pobytów, zarządzanie rezerwacjami

-utrzymanie porządku w pokojach,

-sprzątanie i przygotowywanie pokoi do wynajęcia zgodnie z wymogami i standardami przyjętymi w obiekcie

-utrzymywanie porządku na piętrach i pomieszczeniach ogólnych obiektu

-przygotowywanie i wydawanie śniadań zgodnie z ustalonymi standardami

Wymagania:

- pozytywne nastawienie i chęć do pracy

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- gotowość do pracy zmianowej również w weekendy, dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

Co otrzymasz w zamian:

-- umowy o pracę;

- atrakcyjnego systemu premiowania;

- pracy w ambitnym, rozwijającym się zespole,

-Jeśli nie jesteś z okolicy pomożemy w zorganizowaniu noclegu

-Wynagrodzenia zawsze na czas a ustalimy je indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia:

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)

Lokalizacja

Łowicz Wałecki,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łowicz Wałecki
ID: 823948407