2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Jastrowie
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik KASJER ORAZ PRACOWNIK usługi sprzątające Shell Podgaje

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrowie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za porządek na obiekcie,

  • utrzymywanie czystości na terenie obiektu w pomieszczeniach socjalnych sanitarnych, korytarzach,

  • mycie urządzeń sanitarnych oraz podłóg w toaletach,

  • mycie urządzeń kuchennych oraz utrzymanie czystości aneksu kuchennego,

  • opróżnianie koszy na śmieci z wymianą worków oraz opróżnianie niszczarek,

  • zmywanie podłóg, odkurzanie dywaników, dywanów w pomieszczeniach biurowych,

  • usuwanie kurzu z powierzchni płaskich, biurek, parapetów, regałów, mebli,

  • usuwanie kurzu z poręczy schodowych,

  • zamiatanie i zmywanie posadzki, schodów oraz korytarzy komunikacyjnych,

  • mycie okien.

Nasze wymagania

  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • dokładność, samodzielność, punktualność,

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub samozatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • elastyczny czas pracy

CV proszę przesyłać za pomocą formularza OLX. lub na stacji Shell

Proszę o umieszczenie w CV zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Jastrowie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jastrowie
ID: 722506491