2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Piątkowa
Dodane 09 maja 2024

Pracownik kawiarni

Wynagrodzenie

19 - 21 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piątkowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy entuzjastycznych osób do naszego zespołu w uroczej kawiarni w Miasteczku Galicyjskim. Jeśli masz zamiłowanie do obsługi klienta, lubisz pracować w przyjaznej atmosferze i masz miłą prezencję, to ta praca jest dla Ciebie!

Stanowisko: Pracownik Kawiarni

Lokalizacja: Miasteczko Galicyjskie

Zakres obowiązków:

  • Serwowanie wysokiej jakości kaw, ciast i lodów

  • Obsługa klientów w sposób uprzejmy i profesjonalny

  • Utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni kawiarni

  • Przygotowywanie napojów oraz koktajli

Wymagania:

  • Pozytywne podejście i umiejętność obsługi klienta

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Dobra prezencja i wysokie standardy osobistej higieny

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym weekendy (8:00-18:00)

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Szkolenie i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV na adres email: hotel(małpa)nova-galicja.pl

Lokalizacja

Piątkowa,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Piątkowa
ID: 917092513