2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Pracownik kawiarni

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i doświadczonych kelnerów/kelnerki, którzy dołączą do naszego zespołu w branży gastronomicznej. Jeśli jesteś osobą z pasją do obsługi klienta i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi klienta w restauracji

  • Przyjmowanie zamówień i obsługa gości zgodnie z wysokimi standardami naszego lokalu

  • Doradzanie klientom w wyborze potraw i napojów oraz udzielanie informacji na temat menu

  • Monitorowanie i utrzymanie czystości na stolikach, w sali restauracyjnej i innych obszarach obsługiwanych przez personel

  • Współpraca z zespołem, aby zapewnić płynny przebieg pracy i zadowolenie gości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach naszej firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Grafik 2/2 lub 3/3

Jeśli jesteś gotów/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Czekamy na Ciebie!

Prosimy załączyć do Państwa CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 862000098