2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik kawiarni

Wynagrodzenie

29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

Gorąco Polecam. Smaki z piekarni to sieć kilkudziesięciu lokali w Polsce.

W naszej ofercie znajduje się pieczywo, bułki, bagietki, croissanty, a także kanapki i sałatki. Nasi goście mogą napić się między innymi kawy, herbaty i świeżo wyciskanych soków..

Zakres Twoich obowiązków:

profesjonalna obsługa klienta i dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,

dbanie o czystość w lokalu,

wypiek chlebów, bułek, bagietek, przekąsek,

przygotowywanie kanapek, sałatek, jogurtów,

przygotowywanie kaw, koktajli, soków.

Nasze wymagania

pozytywne nastawienie, sumienność, życzliwość,

dyspozycyjność w systemie zmianowym (praca zmianowa w lokalu działającym 7 dni w tygodniu - wymagana jest również praca w weekendy. UWAGA - Pierwsza zmiana zaczyna się około godziny 4:00 rano),

umiejętność pracy w zespole,

bardzo wysoka kultura osobista

posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych

aktywny status studenta/ osoby uczącej się

To oferujemy

miłą atmosferę,

ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci,

zniżki pracownicze,

umowę zlecenie - stawka 27,70zł brutto/godzinę

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914376650