2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bytom
Dodane 02 maja 2024

Pracownik kawiarni Karmello Agora Bytom

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych, w związku z rozwojem sieci poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK KAWIARNI (barista, sprzedawca) do kawiarni zlokalizowanej w CH Agora Bytom.

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

-łatwo nawiązujesz kontakt z klientem,

-jesteś osobą dyspozycyjną w tygodniu jak i w weekendy,

-lubisz pracę w zespole,

-posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

-pracę na 1/2 etatu,

-możliwość rozwoju zawodowego,

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie kaw i napojów zimnych,

-sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy,

-dbanie o estetykę miejsca pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 621591972