2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

pracownik kawiarni Karmello Plac Wszystkich Świętych

Wynagrodzenie

27,50 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Praca dla miłośników kawy i pasjonatów czekolady.

Oferujemy

· Stabilną pracę

· Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych

· Umowa zlecenie pozwalająca łączyć różne aktywności życiowe

· System premiowy uzależniony od wyników kawiarni

· Wyśmienitą kawę

· Lokalizacje w centrum Krakowa

Twój zakres obowiązków

·        Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

·        Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w kawiarni

·        Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia

Nasze wymagania

·        Chęć do pracy w kawiarni na dłuższy okres czasu (nie zatrudniamy tylko na wakacje) i dyspozycyjność min. 100 h w miesiącu

·        Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem

·        Gotowość do współpracy w systemie zmianowym – pierwsza zmiana rozpoczyna się o 6:30, pracujemy także w weekendy i święta

·        Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

·        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij CV poprzez formularz OLX lub pozostaw w punkcie Karmello przy ulicy Plac Wszystkich Świętych 11. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 674516564