2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Wielkopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Robakowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Kierowca/Kurier

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: Tak

Praca poszukuje Kuriera, który będzie odpowiedzialny za obsługę lokalnej trasy dostaw i odbiorów przesyłek

Obowiązki:

  • Dostarczanie i odbieranie przesyłek.

  • Zapewnienie terminowych i bezpiecznych dostaw.

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

  • Komunikatywność i profesjonalizm w relacjach z klientami.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę.

  • Płatności co dwa tygodnie.

  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie w pierwszych tygodniach pracy.

  • Samochód służbowy typu BUS oraz pełne wsparcie logistyczne.

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi do wykonywania obowiązków.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Strój firmowy.

  • Dodatkowe bonusy w postaci bonów pieniężnych, przyznawane i dodatkowo wypłacane miesięcznie za osiągniętą jakość pracy.

  • Benefity, w tym karta MultiSport.

  • Vemat

Jak aplikować:

Jeśli jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 669 552 044.

Dołącz do nas i stań się częścią naszej zaangażowanej ekipy, która codziennie zapewnia szybką i niezawodną dostawę paczek dla naszych klientów!

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 911280738