2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Piątkowo
Dodane 22 maja 2024

Pracownik Kompletacji Zamówień

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 18 lat tworzymy produkty przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań do naszej siedziby w Poznaniu, a od września 2024 do nowego biura w Rokietnicy!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Jasielska 10a, Poznań, od 09.2024 praca w nowym magazynie ul. Dojazd 15, Kiekrz

Opis stanowiska:

  • Pakowanie i kompletacja zamówień internetowych,

  • Generowanie list żądań przez system sprzedażowy,

  • Przygotowywanie towaru do sprzedaży, kontrola jakości.

Wymagania:

  • Chęci do pracy,

  • Umiejętności szybkiego uczenia się,

  • Dokładność oraz odpowiedzialność,

  • Dyspozycyjność (II zmiany od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • Kartę sportowo-rekreacyjną,

  • Możliwość dołączenia do opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie Grupowe,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany Zespół,

  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy.

Prosimy o dołączenie do wysyłanego CV treści klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10A zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.''

Administratorem danych jest Cosmo Group Sp. zo.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu (60-476) przy ulicy Jasielskiej 10a. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 876937850