2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Wiskitki
Raben
Dodane 29 maja 2024

Pracownik Kontroli Jakości

Lokalizacja

Wiskitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny (szybki dostęp do lekarzy specjalistów)

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Dostęp do systemu kafeterii (karta Multisport)

  • Karty Sim w atrakcyjnej cenie do użytku prywatnego

  • Karty zniżkowe ( MAKRO, LOTOS)

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wzorów i prób produkcyjnych

  • Utrzymanie standardów jakościowych

  • Kontrola jakości produktów

  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania:

  • Posiadasz zdolność szybkiego uczenia się

  • Posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu

  • Jesteś gotowy/a do pracy 3 zmianowej i porze nocnej

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, dokładność

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze kontroli jakości

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wiskitki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiskitki
ID: 918437742