2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chodzież
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik kontroli jakości i kompletacji - KEPKA

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kepka Group Mikołaj Kępka należy do grupy biznesowej Kepka Group - jest firmą rodzinną korzystającą z doświadczenia, wiedzy, znajomości nowych technologii. Firma jest jedną z nielicznych fabryk zajmujących się produkcją zaawansowanych urządzeń dla branży metalurgicznej, ceramicznej, lotniczej, automotive (pieców do obróbki termicznej materiałów od 150 – 1800oC oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych związanych z obróbka termiczną materiałów).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik kontroli jakości i kompletacji

Miejsce pracy: Lipia Góra, k. Szamocina, 64-820; Wielkopolska

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Nadzór nad procesem produkcji,

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • Nadzór nad zgodnością i kompletnością gotowych elementów na podstawie rysunków technicznych,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i jakościowych,

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń,

  • Ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, w tym:

    • mikromierz,

    • średnicówka,

    • suwmiarka,

  • Podstawowa wiedza w zakresie budowy maszyn,

  • Nastawienie na realizację celów oraz terminowe wykonywanie zadań,,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Odpowiedzialność,

  • Asertywność,

  • Skrupulatność,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • Pracę w systemie jednozmianowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szeroki rozwój osobisty.

    Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV:

    na adres mailowy, telefon kontaktowy w celu umówienia się na spotkanie: 515***172

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 865084181