2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Żuromin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Kontroli Jakości - Żuromin

Lokalizacja

Żuromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FIRMA PRODMAX

Lider w produkcji systemów kominowych i wentylacyjnych poszukuje pracownika do naszego zespołu:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: ŻUROMIN

OBOWIĄZKI

•         Manualna i wizualna kontrola jakości produktów  oraz zakupionych  surowców

•         Prowadzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli

•         Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

•         Nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i reklamacjami do dostawców

•         Pakowanie/konfekcja  asortymentu

WYMAGANIA:

•         Mile widziane doświadczenie w  obszarze kontroli jakości

•         Rzetelność, samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy

•         Dyspozycyjność : praca w systemie dwu zmianowym

OFERUJEMY:

•         Zatrudnienie na umowę o pracę

•         Ubezpieczenie grupowe

•         Parking dla pracowników

Wynagrodzenie: najniższa krajowa

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz kolejnych, podobnych procesach rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Żuromin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żuromin
ID: 904927446