2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Tychy
Compass Group
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik kuchni/ pracownik obsługi klienta

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik kuchni/ Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy: Tychy

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-19.30 (zmiany po 8h).

Opis stanowiska:

• Nakładanie i wydawanie posiłków,

• Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej,

• Dbanie o czystość na miejscu pracy,

• Proste zadania w kuchni (pomoc przy przygotowaniu potraw, kanapek, sałatek).

Wymagania:

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Co oferujemy:

• Bezpłatne posiłki pracownicze

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Kartę Multisport

• Przyjazną atmosferę pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 813684902