2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Katowice
  7. Kucharz - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 16 kwietnia 2024

PRACOWNIK KUCHNI w firmie cateringowej - Kucharz zimnej kuchni

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK KUCHNI - praca od zaraz

W związku z rozwojem firmy szukamy nowego pracownika do naszego zespołu. Praca 5 dni w tygodniu (głównie pn-pt) od 6:00 od ok. 14:00 (w zależności od zamówień).

Zakres obowiązków:

– utrzymywanie miejsca pracy w porządku,

– mycie i przygotowanie składników do potraw,

– wykonywanie zimnych dań, bułek, sałatek, naleśników, kanapek, przekąsek i mini deserków wg receptur (samodzielnie po okresie szkolenia),

– kontrolowanie ilości i rodzaju wydawanych potraw zgodnie z zamówieniami,

– mycie narzędzi kuchennych.

Kandydatom i kandydatkom oferujemy:

– możliwość rozwoju osobistego/zawodowego,

– pracę w ciekawym zespole,

– stałe zatrudnienie,

– umowę o pracę,

– terminowe wypłaty,

– praca stacjonarna w Chorzowie ul. Hajducka 84,

– ubezpieczenie NNW,

– prywatna opieka medyczna,

– refundacja karty sportowej.

Oczekujemy:

– sumienności, pracowitości i zaangażowania,

– wykształcenia min. zawodowego (gastronomiczne będzie dodatkowym atutem),

– niekaralności,

– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 855176790