2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Wielkopolskie
  5. Badania i rozwój - Zbiersk-Cukrownia
Dodane Dzisiaj o 06:05

Pracownik laboratorium

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa AWW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się przemysłową produkcją alkoholu etylowego oraz skrobi zbożowej zatrudni osobę na stanowisko laborant.

Miejsce pracy Zbiersk – Cukrownia

Opis stanowiska:

·        Prowadzenie i dokumentowanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami

·        Kontrola jakościowa prawidłowego przebiegu procesu produkcji

·        Pobieranie prób surowców, półproduktów, wyrobów gotowych

·        Wykonywanie oznaczeń fizyko-chemicznych i sensorycznych

·        Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, wystawianie atestów

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie kierunkowe ( chemiczne, technologia żywności lub pokrewne), mile widziani absolwenci szkół wyższych

·        Gotowość do pracy zmianowej

·        Książeczka do celów sanitarni-epidemiologicznych

·        Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej na stanowisku

·        Dobra znajomość programów MS Excel, Word

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju umiejętności i własnej kariery

·  Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbiersk-Cukrownia
ID: 714666088