2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Golina
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Laboratorium

Lokalizacja

Golina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina, to część grupy kapitałowej FARMIO – polskiego producenta mięsa  drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi  od GMO. Zakłady stosują najnowszą technologię procesu uboju i dzielenia kurczaka co gwarantuje wytwarzanie produktów najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami  i partnerami biznesowymi.

Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu jakościowego. Będzie ściśle współpracowała z Działem Kontroli Jakości oraz odpowiadała za badanie prób produktów.

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie próbek do badań

  • Przyjmowanie i przygotowywanie próbek do badań

  • Prowadzenie badań z wykorzystaniem aparatu MDS

  • Analiza wyników

  • Prowadzenie dokumentacji w pracowni

  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Mikrobiologia, Technologia Żywności lub pokrewne) lub studenci ostatniego roku

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność, sumienność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Stanowisko z jasno określonymi celami umożliwiające rozwój kompetencji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Golina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Golina
ID: 910303939