2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Gdańsk
  6. Badania i rozwój - Stogi z Przeróbką
Arche Consulting
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Laboratorium | BEZ DOŚWIADCZENIA

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • przygotowywanie próbek do badań zgodnie z przyjętymi procedurami,

  • wykonywanie analiz paliw płynnych,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych analiz,

  • wystawianie dokumentów potwierdzających jakość,

  • samodzielna praca.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • minimum średnie wykształcenie o profilu chemicznym, biologicznym, przyrodniczym lub związane z ochroną środowiska,

  • mile widziane: umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego, doświadczenie w pracy w laboratorium,

  • elastyczność, dyspozycyjność, umiejętność dostosowania się do zespołu; gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • dostęp do platformy MyBenefit,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dostęp do platformy do nauki języków obcych,

  • dodatkowy dzień urlopu, program poleceń pracowniczych,

  • bezpłatny parking,

  • dodatki weekendowe oraz dodatki za prace w godzinach nocnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 910347955