2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Magnuszowice
ModernFeed
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik laboratorium w ModernFeed

Lokalizacja

Magnuszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik laboratorium wytwórni pasz w ModernFeed

Wymagania:

  • Dobra obsługa komputera;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Kultura osobista, komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej z oceną jakościową zbóż;

  • Znajomość branży rolniczej.

Obowiązki:

  • Wykonywanie analiz surowców oraz wyrobów gotowych (NIR, liczba opadania, zanieczyszczenia, szybkie testy mykotoksyn itd.) zgodnie z obowiązującymi normami;

  • Kontrola struktury wyrobu gotowego;

  • Ocena organoleptyczna przyjmowanych zbóż;

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji związanej z pracą laboratorium;

  • Tworzenie raportów oraz sprawozdań w pakiecie MS Office;

  • Archiwizacja prób wyrobów gotowych oraz surowców.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;

  • System premiowy;

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez zakład pracy;

  • Bon świąteczny;

  • Możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności;

  • Prace w miłym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: biuro(malpa)modernfeed.eu

Wymagane dokumenty:

1) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

2) w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernFeed Sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernFeed Sp. z o.o.  przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernFeed Sp. z o.o. z siedzibą w Magnuszowicach przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Sposób składania dokumentów:

1) CV należy przesłać na adres poczty elektronicznej: biuro(malpa)modernfeed.eu w temacie „Rekrutacja”.

2) CV zawierające dane o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.) oraz wszystkie składane oświadczenia powinny być opatrzone podpisem,

3) osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,

4) osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po zakończeniu rekrutacji, z wyłączeniem ofert osób, które wyraziły zgodę na ich wykorzystanie, w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernFeed Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Dane osobowe:

ModernFeed Sp. z o.o., jako Administrator danych, udziela Informację o przetwarzaniu danych osobowych na stronie www.iod.com.pl/images/dane-osobowe-rekrutacja-modernfeed.pdf

Lokalizacja

Magnuszowice,

Opolskie

Opolskie, Magnuszowice
ID: 909624923